Kontakt

Her kan du kontakte os via mail eller telefon, eller udfylde vores formular.
Vi vender tilbage så hurtigt som muligt på mail.

IMPAQ

Vi står klar til at hjælpe og guide dig. Læs vores personlige profiler og hør om vi kan hjælpe jer i jeres situation. Vi har mange års erfaring og står klar til at rådgive jer.

Udfyld vores formular og vi vender tilbage så hurtigt som muligt.

Hvem er vi?

Morten Novrup Henriksen erhvervspsykolog og indehaver af IMPAQ

Morten Novrup Henriksen

Direktør og erhvervspsykolog 
Tlf.: 26 70 03 43
E-mail: morten@impaq.dk

Profil

linkedin ikon

Thomas Lundby erhvervspsykolog og indehaver af IMPAQ

Thomas Lundby

Direktør og erhvervspsykolog 
Tlf.: 61 30 82 82
E-mail: thomas@impaq.dk

Profil

linkedin ikon

Camille Leicht erhvervspsykolog og partner hos IMPAQ

Camille Leicht

Erhvervspsykolog og partner
Tlf.: 60 13 71 79
E-mail: camille@impaq.dk

Profil

linkedin ikon

Michael Andersen ledelsesfilosof hos IMPAQ

Michael Andersen

Ledelsesfilosof / Ledelseskonsulent
Tlf.: 60 69 44 22
E-mail: michael@impaq.dk

Profil

linkedin ikon

Morten Novrup Henriksen erhvervspsykolog og indehaver af IMPAQ

Line Mollerup Andersen

Ledelseskonsulent
Tlf.: 60 13 26 70
E-mail: line@impaq.dk

Profil

linkedin ikon

morten impaq

Emilie Beyer Hyldgaard

Konsulent, Stud. Psych.
Tlf.: 20 88 39 93
E-mail: emilie@impaq.dk

 

morten impaq

Danny Riis

Konsulent, Stud. Psych. 
Tlf.: 93 88 48 64
E-mail: danny@impaq.dk

 

Find os

Cortex Park 26, 1. sal
5230 Odense M
Telefon: 61 30 82 82 / 26 70 03 43
E-mail: info@impaq.dk

Vi holder til i Vidensbyen, der er en del af de Syddanske Forskerparker. Du finder os placeret på 1. sal. Hvis du venter ved receptionen i stueetagen, henter vi dig der.

Parkering og transport

Ankomst med offentlig transport:

Odense letbane stopper lige uden for døren og går hvert tiende minut. Du kan med letbanen komme til og fra os og Odense Banegård Center på under 20 min. Stoppestedet hedder Cortex Park (Odense Letbane).

Ankomst med bus:

Er du med bus, er nærmeste bustoppested fra banegården bus 40-44 ved Bilka – kun 500 meter fra Videnbyen. Fra bustoppestedet skal du gå til venstre og krydse Niels Bohrs Allé, herefter følges Campusvej, og Videnbyen ligger på din venstre hånd.

Ankomst i bil:

Hvis du ankommer i bil, kan du benytte Videnbyens gratis parkeringer. Se parkeringskort her. Er du i tvivl parkering og parkeringsregler, kan du altid spørge Videnbyens reception til råds, som du finder i stueetagen.
Vær opmærksom på at nogle p-pladser er tidsbegrænsede til 2 timer.