Kontakt

Ønsker du at kontakte os via mail, kan du udfylde nedenstående kontaktformular.

Morten Novrup Henriksen
Direktør og stifter
26 70 03 43
morten@impaq.dk
Se profil
Thomas Lundby
Direktør og stifter
61 30 82 82
thomas@impaq.dk
Se profil
Camille Leicht
Erhvervspsykolog
60 13 71 79
camille@impaq.dk
Se profil
Eva Damsgaard
Ledelsesudviklingskonsulent
23 35 78 10
eva@impaq.dk
Christian Høegh Brønnum
Erhvervspsykolog
21 93 07 83
christian@impaq.dk
Se profil
Emilie Beyer Hyldgaard
Studentermedhjælper
20 88 39 93
emilie@impaq.dk

Cortex Park 26, 5230 Odense M

info@impaq.dk

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked

Designet af Masked Media
© 2020 IMPAQ | Cortex Park 26, 5230 Odense M | 61 30 82 82 og 26 70 03 43 | CVR: 33968019 | info@impaq.dk