Kontakt

 

Ønsker du at kontakte os via mail, kan du udfylde nedenstående kontaktformular.

Kontakt os

Send os en mail: info@impaq.dk

Ring til os: 61 30 82 82 & 26 70 03 43

Hvem er vi?

morten impaq

Morten Novrup Henriksen

Direktør og stifter
Tlf.: 26 70 03 43
E-mail: morten@impaq.dk

linkedin ikon

morten impaq

Thomas Lundby

Direktør og stifter
Tlf.: 61 30 82 82
E-mail: thomas@impaq.dk

linkedin ikon

morten impaq

Camille Leicht

Erhvervspsykolog og partner
Tlf.: 60 13 71 79
E-mail: camille@impaq.dk

linkedin ikon

morten impaq

Michael Andersen

Ledelsesfilosof / Erhvervspsykologisk rådgiver
Tlf.: 60 96 44 22
E-mail: michael@impaq.dk

linkedin ikon

morten impaq

Eva Damsgaard

Ledelsesudviklingskonsulent
Tlf.: 23 35 78 10
E-mail: eva@impaq.dk

linkedin ikon

morten impaq

Emilie Beyer Hyldgaard

Studentermedhjælper
Tlf.: 20 88 39 93
E-mail: emilie@impaq.dk

 

morten impaq

Danny Riis

Praktikant
Tlf.: 93 88 48 64
E-mail: danny@impaq.dk

 

morten impaq

Marianne Harmsen

Praktikant
Tlf.: 30 28 94 59
E-mail: marianne@impaq.dk

 

Info

Cortex Park 26, 5230 Odense M

E-mail: info@impaq.dk